Witamy w GPB-Group

Webinarbild

Anmeldung zum Webinar

Derzeit gibt es keine zukünftigen Termine für das Webinar.

Moderatoren

Bild eines Moderators

Diplom-Jurist Rafael Churawski, LL.M.

Veranstalter

5. November 2020 Aleksandra Wróbel

Webinar sporo mi rozjaśnił. Pomimo tego, że posiadam doświadczenie w pracy na stanowiskach Managerskich w marketingu i sprzedaży w firmach współpracujących z Klientem niemieckojęzycznym, spowodował, że nabrałam zupełnie innego spojrzenia na możliwość wejścia na te rynki. Wskazał przede wszystkim na "bariery wejścia" z pozoru prozaiczne, które mają ogromny wpływ na sprzedaż, bądź jej brak. Polecam wszystkim, dla których rynek niemieckojęzyczny jest interesujący. Wiedza przekazana przez Praktyka z dużą ilością case study. Pozdrawiam :)

5. November 2020 Beata Dragewska

Webinar odbył się bez zakłóceń, w super atmosferze i co naj ale to naj naj ważniejsze, był bardzo treściwy i podparty świetnymi przykładami. Dobrze zainwestowany czas. Bardzo polecam i serdecznie pozdrawiam.

5. November 2020 Robert Koźmiński

Bardzo ekspresyjna, poparta dużym doświadczeniem prezentacja. W pełni się zgadzam z głównymi wątkami, dotyczącymi internacjonalizacji relacji biznesowych. Myślę, że dotychczasowa zachowawczość kontrahentów w kontaktach po obu stronach powoli ustępuje przed naporem młodego pokolenia, z łatwością poruszającego się w globalnym świecie.

German Poland Bridge Group

German Poland Bridge Group to grupa międzynarodowy ekspertów świadczących profesjonalne usługi doradcze oraz szkoleniowe.

Pomagamy wykorzystywać ogromny potencjał rynku niemieckiego, a przede wszystkim wspieramy polskich przedsiębiorców w rozwoju ich firm, budowaniu stabilnej pozycji oraz osiąganiu sukcesów biznesowych.

Dostarczamy dokładnie to, czego potrzebuje każda polska firma, aby nie tylko wejść i rozwijać się na niemieckojęzycznych rynkach, ale przede wszystkim stać się na nich realną konkurencją dla lokalnych biznesów.

Kompleksowe przygotowanie do wejścia na rynek – poprzedzone wnikliwymi badaniami oraz analizami.

Misje gospodarcze i targi - pozwalające na poznanie potencjalnych klientów, jak i samej konkurencji.

Pomoc dedykowanych handlowców - aktywnie wspierających promocję i sprzedaż produktów bądź usług.

Profesjonalne tłumaczenia - wykonywane przez zawodowych native speaker’ów.

Wsparcie w marketingu oraz niezbędne szkolenia – czyli wszystko, co niezbędne, aby w sukcesem wejść i przetrwać w wymagającym środowisku biznesowym. 

Zum Hochladen hier ablegen