Praca i biznes w Niemczech – jak założyć i prowadzić własną firmę. Co musisz wiedzieć by nie przegrać na starcie.

Webinarbild

Anmeldung zum Webinar

Derzeit gibt es keine zukünftigen Termine für das Webinar.

Moderatorzy

Bild eines Moderators

Rafael Churawski, LL.M.

organizator

5. November 2020 Aleksandra Wróbel

Webinar sporo mi rozjaśnił. Pomimo tego, że posiadam doświadczenie w pracy na stanowiskach Managerskich w marketingu i sprzedaży w firmach współpracujących z Klientem niemieckojęzycznym, spowodował, że nabrałam zupełnie innego spojrzenia na możliwość wejścia na te rynki. Wskazał przede wszystkim na "bariery wejścia" z pozoru prozaiczne, które mają ogromny wpływ na sprzedaż, bądź jej brak. Polecam wszystkim, dla których rynek niemieckojęzyczny jest interesujący. Wiedza przekazana przez Praktyka z dużą ilością case study. Pozdrawiam :)

5. November 2020 Beata Dragewska

Webinar odbył się bez zakłóceń, w super atmosferze i co naj ale to naj naj ważniejsze, był bardzo treściwy i podparty świetnymi przykładami. Dobrze zainwestowany czas. Bardzo polecam i serdecznie pozdrawiam.

5. November 2020 Robert Koźmiński

Bardzo ekspresyjna, poparta dużym doświadczeniem prezentacja. W pełni się zgadzam z głównymi wątkami, dotyczącymi internacjonalizacji relacji biznesowych. Myślę, że dotychczasowa zachowawczość kontrahentów w kontaktach po obu stronach powoli ustępuje przed naporem młodego pokolenia, z łatwością poruszającego się w globalnym świecie.Zum Hochladen hier ablegen