BREXIT & COVID - nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim

Webinarbild

Anmeldung zum Webinar

Derzeit gibt es keine zukünftigen Termine für das Webinar.

Moderatoren

Bild eines Moderators

Diplom-Jurist Rafael Churawski, LL.M.

Veranstalter

5. November 2020 Aleksandra Wróbel

Webinar sporo mi rozjaśnił. Pomimo tego, że posiadam doświadczenie w pracy na stanowiskach Managerskich w marketingu i sprzedaży w firmach współpracujących z Klientem niemieckojęzycznym, spowodował, że nabrałam zupełnie innego spojrzenia na możliwość wejścia na te rynki. Wskazał przede wszystkim na "bariery wejścia" z pozoru prozaiczne, które mają ogromny wpływ na sprzedaż, bądź jej brak. Polecam wszystkim, dla których rynek niemieckojęzyczny jest interesujący. Wiedza przekazana przez Praktyka z dużą ilością case study. Pozdrawiam :)

5. November 2020 Beata Dragewska

Webinar odbył się bez zakłóceń, w super atmosferze i co naj ale to naj naj ważniejsze, był bardzo treściwy i podparty świetnymi przykładami. Dobrze zainwestowany czas. Bardzo polecam i serdecznie pozdrawiam.

5. November 2020 Robert Koźmiński

Bardzo ekspresyjna, poparta dużym doświadczeniem prezentacja. W pełni się zgadzam z głównymi wątkami, dotyczącymi internacjonalizacji relacji biznesowych. Myślę, że dotychczasowa zachowawczość kontrahentów w kontaktach po obu stronach powoli ustępuje przed naporem młodego pokolenia, z łatwością poruszającego się w globalnym świecie.

Zum Hochladen hier ablegen